Dołącz do Oriflame
Dołącz do Oriflame


Jako klient VIP kupujesz taniej produkty Oriflame. Możesz zamawiać kiedy chcesz. Nie masz żadnych zobowiązań i nie musisz zamawiać z każdego katalogu.


Zniżka na wszystkie produkty

Dostajesz na zawsze 20% zniżki. Nie ważne czy zamówisz jeden czy kilka produktów. Twoja zniżka działa w każdym momencie.


Dołącz do Oriflame


Zamawiasz kiedy chcesz

To Ty decydujesz kiedy chcesz zamówić swoje ulubione produkty. Możesz zamawiać regularnie w każdym katalogu lub raz na jakiś czas. Bez zobowiązań!


Dołącz do Oriflame


Produkty Oriflame

W Oriflame znajdziesz szeroką gamę wysokiej jakości kosmetyków. Każdy z produktów inspirowany jest naturą, a do ich produkcji wykorzystywane są składniki pozyskiwane z owoców, roślin i kwiatów.

Kosmetyki Oriflame są przyjazne dla środowiska, dlatego nie są testowane na zwierzętach, a do ich produkcji wykorzystywane są składniki pochodzenia naturalnego.

Dla osób, które szukają produktów w pełni ekologicznych jest seria Ecobeauty, któranie nie zawiera parabenów, silikonów. Cała seria otrzymała takie certyfikaty jak FSC , Ecocert, Fairtrade i The Vegan Society. Niewiele kosmetyków na rynku może pochwalić się takimi certyfikatami.
Prezenty i bonusy

Poza korzyściami takimi jak bezpłatna rejestracja czy zniżka 20% na wszystkie produkty - otrzymujesz także bonusy i prezenty. Dołączając do nas masz możliwość otrzymania prezentów w każdym katalogu, w którym robisz zamówienie.


Dołącz do Oriflame Dołącz do Oriflame


Zarabiaj pieniądze

Poza opcją klienta VIP gdzie możesz tylko korzystać ze zniżki i kupowaniu dla siebie kiedy tylko chcesz, istnieje również opcja zarabiania pieniędzy. Polega ona na polecaniu produktów wśród znajomych i rodziny.


Kolejną możliwością zarabiania pieniędzy jest budowanie własnej struktury i zapraszanie innych osób do swojej grupy. Dzięki tej możliwości otrzymujesz między 4-24% od obrotu całej Twojej grupy. Możesz tutaj zarabiać dodatkowe pieniądze lub potraktować to jako główne źródło zarabiania pieniędzy.
Rejestracja
Rejestracja Rejestracja

Najczęściej zadawane pytania

Od jakiej kwoty mam zniżkę?
Nie ma znaczenia ile produktów kupisz. Zniżka obowiązuje bez względu na wielkość zamówienia.

Ile kosztuje rejestracja?
Rejestracja jest bezpłatna.

Czy muszę zamawiać w każdym katalogu?
Nie ma takiego obowiązku.

Czy jest jakaś minimalna kwota zamówienia?
Nie ma żadnych minimalnych kwot. Zamówienie możesz składać na dowolną kwotę.

Gdzie mogę odbierać zamówienia?
Zamówienie możesz odebrać kurierem do domu. Możesz je też odebrać w placówce Oriflame czy w paczkomatach.

Ile czeka się na dostawę?
Na dostawę czekamy w zależności od miejsca dostawy kilka dni. Nie trwa to dłużej niż 2-3 dni:)

Jaka jest opłata za przesyłkę?
Przy większych zamówieniach istnieje możliwość bezpłatnej dostawy. Jeśli zamawiamy kilka produktów opłata wynosi od 7,9 zł.Kontakt

x
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia przeglądarki. Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies.