Witaj na stronie abc Net Work

Co to jest abc Net Work?

Abc Net Work to system pracy dla osób, które chcą pracować dodatkowo przez Internet. W projekcie abc Net Work nie oferujemy pracy na etacie, ale oferujemy możliwość współpracy. Dzięki temu nie rezygnując z obecnego zajęcia można zbudować drugie źródło dochodu. Z czasem dochody z abc Net Work mogą przekształcić się w główne źródło dochodu.


Czego oczekujemy od Ciebie?

- przeznaczenia godziny, dwóch godzin pracy dziennie w dowolnym czasie
- chęci rozwoju
- systematyczności


Z instrukcji do pobrania na górze strony dowiesz się:

- od czego zacząć pracę
- ile zarobisz
- jakie będą Twoje zadania

Żeby bardziej przybliżyć Ci szczegóły pracy stworzyliśmy instrukcję jak to działa. Znajdziesz ją do pobrania na górze strony.


Poznaj nas

Poniżej możesz przeczytać nasze wypowiedzi na temat abc Net Work. Możesz poznać nas bliżej i dowiedzieć się dlaczego wybraliśmy abc Net Work i co nam się tutaj najbardziej podoba.

Abc Net Work jest projektem, który daje możliwość zarabiania dodatkowych kilkuset zł. Jednocześnie daje możliwość zbudowania stałego źródła dochodu i zarabiania kilku tysięcy zł miesięcznie.


Piotrek 02Ewelina 01Monika 01

Elastyczny czas pracy i możliwości rozwoju

Z danych GUS wynika, że ponad 1,2 mln Polaków ma poza etatem dodatkowe źródło zarobkowania. Osoby, które szukają dodatkowego zajęcia cenią sobie najbardziej możliwość pracy w elastycznych godzinach i wygodnym dla siebie miejscu.

Ważna jest również możliwość rozwoju i zdobywanie nowego doświadczenia. Rozwijanie dodatkowego źródło dochodu traktowane jest również jako swoiste zabezpieczenie na przyszłość.

Dlatego też abc Net Work jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób, które szukają dodatkowego zajęcia, ale też dla tych, którzy chcą się zaangażować i całkiem sporo zarabiać.Korzyści dołączenia do abc Net Work

- możliwość pracy przez internet
- samemu decydujesz ile czasu pracujesz i ile chcesz zarobić
- masz dostęp do profesjonalnych szkoleń
- otrzymujesz bezpłatne narzędzia do pracy


Dołącz
Pobierz

Imię:

Adres email:
Dołącz

Kontakt

Kamila
Tel: 606127025
GG: 36067594

fbWitaj :) Mam na imię Kamila. Jak trafiłam do abc Net-Work?
Szukałam dodatkowej pracy na okres wakacji.Jak się jednak okazało znalazłam pracę na dłużej :)
Na początku miałam wiele wątpilwości.
Myślałam , że Oriflame nie jest dla mnie ,że nie mam na to czasu, że taka praca przez Internet nie pomoże mi zarobić dodatkowo.
Mimo tego postanowiłam spróbować. Nie żałuję!
Dzięki Oriflame zarabiam dodatkowe kilkaset złotych,poznaję nowych ludzi i co najważniejsze mam możliwości dalszego rozwoju :)
Na tej stronie oraz w ebooku znajdziesz informacje na temat współpracy z abc Net-Work.
Jeśli masz jakieś pytania, na które nie możesz znaleźć tutaj odpowiedzi proszę o kontakt na GG lub maila :)


Firma
x
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia przeglądarki. Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies.